KONST / Litografier / Färglitografi 7451499
nr 745 1499
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi , Lennart Rodhe (1916-2005), 128/320, signerad 1972, motivets mått: 29x37
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 mars 2012
kl 19:33:00
300 kr
400 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe